نانو آسیا از کجا شروع شد؟

شرکت بین المللی نانو آسیا (سهامی خاص)

نانو آسیا

شرکت بین المللی نانوآسیا بنا برنیاز کشورمان , یک شرکت مستقل و فعال در زمینه بازرگانی داخلی و خارجی میباشد که در شهریور سال ۱۳۸۶ تاسیس شده و به عنوان یک شرکت سهامی خاص فعالیت های خود را آغاز نموده و مشغول فعالیت میباشد.

این شرکت یکی از شرکت های معتبر خاور میانه در زمینه ی فروش محصولات در بازارهای داخلی و خارجی میباشد که جهت گسترش حضور در بازار از طریق ارتقای کیفیت محصولات و ارائه ی خدمات پس از فروش به مشتریان و جلب رضایت آنان در تلاش است و این از اهداف و سرلوحه ی کار شرکت می باشد.

نانو آسیا در امر واردات و صادرات از کشور های اروپایی , آسیایی و همسایگان کشور عزیزمان فعال بوده و اقدام به عرضه ی محصولات مختلف خارجی از جمله محصولات بهداشتی_آرایشی , پزشکی ,تجهیزات پزشکی, و مواد غذایی و همچنین واردات تخصصی کاغذ از اندونزی نموده است. همچنین شرکت در زمینه واردات محصولات با کیفیت و دارای تاییدیه های معتبر اروپایی و آسیایی از کشورهای هدف فعالیت گسترده و مستمر داشته و اقدام به دریافت نمایندگی انحصاری چندین برند معتبر از کشورهای مختلف اروپایی نموده است و به امر بازاریابی و فروش برندهای معتبر اروپایی در سطح کشور ایران می پردازد.

این شرکت در راستای عرضه هرچه بیشتر و با هدف دسترسی آسان مصرف کنندگان ایرانی به محصولات با کیفیت وارداتی ، موفق به افتتاح اولین و بزرگترین فروشگاه تخصصی شوینده ،بهداشتی و آرایشی با حضور برندهای معتبر اروپایی در فضایی به وسعت هزار متر مربع گشته است ودر نظر دارد طی یک برنامه منظم در جهت بازگشایی فروشگاه های مشابه در تمامی مناطق آزاد ایران اقدام نماید.

شرکت بین المللی نانو آسیا در جهت حمایت از تولید ملی قادر به بازاریابی و صادرات محصولات با کیفیت ایرانی به بازارهای آسیایی و اروپایی می باشد.

برای اطلاعات تماس با شرکت اینجا را کلیک نمایید.
پیام خود را به گوش ما برسانید

شما ازین درگاه برای ما ایمیل میفرستید